Az MKPK Állandó Tanácsának közleménye
2017. augusztus 24., csütörtök 12:18

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Állandó Tanácsa tegnapi ülésén üdvözölte a kezdeményezést, hogy a Székesfehérvári Önkormányzat támogatja az MKPK által a közel-keleti keresztények megsegítésére meghirdetett gyűjtését és jó példaként tekint rá.

Akik szeretnének, még augusztus hónapban, az erre a célra létrehozott bankszámlaszámon (Magyar Katolikus Püspöki Konferencia, CIB Bank 11100104—18181490—14000003) adományaikkal hozzá tudnak járulni a gyűjtéshez.

az MKPK Állandó Tanácsa